quote
photo

Cześć! Dzień dobry!

O MNIE

Radca prawny Mysłowice r.pr. Artur Woźniak

photo

Skorzystaj ze
świadczonych przeze
mnie usług.

Jestem radcą prawnym z kilkuletnim doświadczeniem, udzielam porad prawnych z różnych dziedzin prawa, specjalizuję się w prawie administracyjnym, a przede wszystkim prawie wojskowym.

Jeszcze w czasie trwania aplikacji miałem okazję zdobyć doświadczenie zawodowe w dziale prawnym jednostki wojskowej, co pozwoliło mi na zagłębienie się w problematykę pracy żołnierzy oraz obsługi cywilnej.

Jestem osobą zawsze w pełni angażującą się w realizowane zlecenia, podejmuję się rozwiązywania różnych problemów prawnych. Udzielam porad zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym.


Masz problem prawny? Pewnie nie wiesz co zrobić?

  • Ja również miałem problemy, które wydawały się zbyt duże, aby je pokonać, czy rozwiązać. Dlatego założyłem moją kancelarię!
  • Pomogę rozwiązać Twój problem i przywrócić życie na właściwe tory. Nawet wtedy, kiedy nie wiesz jak opisać swoje problemy prawne!
  • Mam doświadczenie w działaniu w praktyce - nie jestem teoretykiem! Prowadziłem sprawy na terenie Katowic, Mysłowic, Częstochowy ale i całej Polski.

Prawo żołnierzy

Dlaczego?

Żołnierze, wojskowi, mundurowi


Kilka lat temu, trafiłem do pracy w administracji publicznej. Zostałem urzędnikiem, a dokładnie zostałem pracownikiem cywilnym wojska.

Byłem referentem prawno – administracyjnym w jednej z jednostek wojskowych na Śląsku. Odpowiedzialny byłem nie tylko za stronę prawną działania jednostki, ale byłem współodpowiedzialny za obsługę kadrową żołnierzy i pracowników cywilnych.

Od samego początku zetknąłem się z wieloma problemami zarówno żołnierzy jak i cywili...

Moja prawnicza pasja to prawa żołnierza!


Na co dzień prowadzę bloga prawniknapoligonie.pl to tam dzielę się swoją wiedzą i pomagam żołnierzom zawodowym, pracownikom cywilnym wojska oraz wszystkim tym, którzy chcieliby zostać żołnierzami albo są im bliskie sprawy wojska.
Niezrozumiałe przepisy, zawiłe procedury, brak pomocy ze strony przełożonych, przełożeni zmieniający zdanie?

Może też trafiłeś na szklany sufit, rzucanie kłód pod nogi albo pozostawianie problemu samemu sobie. Brzmi znajomo?