Gdzie udzielam porad prawnych?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich klientów oraz przełamując stereotypy polegające na konieczności wizyty w siedzibie kancelarii, świadczę usługi w formie stacjonarnej w różnych miastach, znajdujących się na terenie aglomeracji śląskiej. Możliwe jest umówienie wizyty w miejscu dogodnym dla klienta, zgodnie z poczynionymi ustaleniami.

W jaki sposób można się ze mną skontaktować?

Istnieje możliwość skontaktowania się ze mną telefoniczne, pod numerem: 508-505-025, jak i mailowo: kontakt@arturwozniak.pl .

Natomiast moi stali klienci mogą kontaktować się ze mną przy wykorzystaniu różnych kanałów komunikacji m.in. przy pomocy aplikacji WhatsApp, Hangouts i w inny, dogodny dla klienta sposób.

Jak długo należy oczekiwać na wizytę?

Rozumiejąc potrzeby klientów, w przypadku wizyt w formie stacjonarnej staram się wyznaczać jak najkrótsze terminy, dlatego możliwe jest umówienie spotkania nawet następnego dnia.

Porady prawne online – za pośrednictwem Internetu, udzielane są w ciągu 24 godzin, licząc od momentu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym.

Czy możliwe jest udzielenie pilnej konsultacji poza standardowymi godzinami pracy?

Nie ograniczam się do pracy wyłącznie w wyznaczonych godzinach i miejscu. Udzielam porad prawnych również poza standardowymi godzinami pracy. W takim przypadku koszt usługi jest wyższy, niż w przypadku zwykłych stawek.

Ile kosztuje porada?

Cena za poradę prawną uzależniona jest od wielu czynników m.in. stopnia skomplikowania sprawy.

Dokładny koszt można poznać w trakcie umawiania się ze mną na spotkanie, a ceny zaczynają się już od 100 złotych.


Artur Woźniak Radca Prawny

Czy wiesz, że...

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Tempore numquam, laudantium nulla fugit magni quae doloribus aut. Inventore ad maxime, perspiciatis excepturi a voluptatum repellat, nisi cupiditate quibusdam ipsa necessitatibus?